Kajtkowa historia  ·  1% dla Kajtka  ·  Aukcje  ·  Galeria  ·  Banery  ·  Linki  ·  Blog  ·  Media  ·  Księga gości  ·  Kontakt
 
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym 'Słoneczko' SBL ZAKRZEWO Nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
koniecznie z dopiskiem :
Kajetan Pawełczyk, symbol 60/P
Kajetan Pawełczyk
ul. Kamieńska 11d/3
72-300 GRYFICE
tel.: 512394244
 
 
1% dla Kajtka
 

Zwracamy się do wszystkich ludzi Wielkiego Serca

Dnia 1 sierpnia 2004 roku, nasz niespełna dwuletni wówczas synek Kajetan bawiąc się na podwórku wpadł do oczka wodnego. Szybka reanimacja przywróciła Kajtusia do życia, lecz na skutek zatrzymania krążenia nasz synek zapadł w stan śpiączki... Minęły trzy lata, od tego czasu Kajtuś przechodzi codziennie intensywną rehabilitację, oprócz tego korzystamy z turnusów rehabilitacyjnych, jeździmy na szkolenia jako terapeuci do dziecka. W ciągu ostatnich trzech lat u Kajtusia nastąpiła duża poprawa, od dwóch lat nasz synek zaczął połykać płyny i pokarmy, nie tylko miksowane (wcześniej karmiony był przez sondę). Kajtuś stał się bardziej aktywny, wracają pozytywne odruchy: zaczął gaworzyć, okazywać emocje, reaguje na nieprzyjemne rzeczy płaczem, jest też reakcja na dźwięki i światło, niestety nie ma jednego: Kajtuś nie odpowiada na polecenia... My wciąż głęboko wierzymy, że nadejdzie taki dzień, dlatego bezustannie walczymy, nie poddając się. Jednak rehabilitacja, wyjazdy na turnusy, leczenie, odżywki i zakup sprzętu niezbędnego Kajtusiowi, to ogromne koszty, a przed naszym synkiem jeszcze długa droga do usprawniania...

Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi wielkiego serca o pomoc finansową dla naszego synka, sami nie podołamy takiemu wyzwaniu, jakie zesłał nam los.

Z wyrazami wdzięczności rodzice: Anna i Piotr Pawełczyk
Pobierz ulotkę!

Każdy z nas płaci podatki - zamiast oddawać całość fiskusowi, nie mając żadnego wpływu na ich końcowe przeznaczenie, możemy podarować 1% na konkretny cel: na leczenie naszego Kajtusia, wpłacając pieniądze na konto Fundacji.

Od tego roku wystarczy podać adres fundacji:
FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO" SBL ZAKRZEWO NR. KONTA: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 SYMBOL 60/P PAWEŁCZYK KAJETAN Stawnica 33, 77-400 Złotów i numer KRS 0000 18 6434.
Dla wpłacających zza granicy przed numerem konta należy wpisać : GBW.CPL.PP.
W dodatkowej rubryce wpisujemy tylko imię i nazwisko Kajtusia.
 
designed by szaber.com Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci. Paulo Coelho